שאלות נפוצות

איך עובד מנגנון הנזילות של טריא?

ב-טריא אנו יודעים שבחיים הכל דינאמי, וזו הסיבה שפיתחנו מנגנון נזילות מדהים המאפשר למשקיעים שלנו למשוך את כספם בהתאם למדיניות הנזילות של החברה.
היופי האמיתי נעוץ בעובדה שאין קנסות, אין עמלות משיכה מוקדמת ואין סנקציות.

איך זה עובד?
במצב עסקים רגיל זה פשוט מאוד, ניתן לבצע משיכה מתוך האזור האישי. ברגע שנקבל את בקשת המשיכה, האלגוריתמים החכמים של טריא יבצעו מימון מחודש להלוואות בהן השקעתם, כלומר משקיעים אחרים יכנסו להלוואות בכדי להנזיל את הכסף שלכם. תהליך זה צפוי לארוך מספר ימי עסקים, תלוי בגובה סכום המשיכה, ובמקרים נדירים כמו תקופות משבר, תהליך ההנזלה עשוי להיות ארוך יותר (כמה שבועות ואף יותר) ובהתאם לזמינות כניסת משקיעים אחרים שמבקשים להשקיע. במקרה קיצון, ההנזלה תהיה עפ"י ההחזרים החודשיים בתיק.

שימו לב כי המשיכה תתבצע בכמה סיבובים עפ"י ההנזלה בפועל. כלומר, ייתכן שתקבלו כמה הפקדות כסף לחשבון הבנק שלכם, וזאת כדי שלא תצטרכו להמתין להנזלת מלוא הסכום שביקשתם.

חשוב לדעת! לא ניתן למשוך כסף מהלוואות שנמצאות בפיגור בהחזרים.

כיצד לבצע בקשת משיכה מהחשבון שלי?

 • התחברו לאזור האישי שלכם
 • בחרו באופציה ״בקשת משיכה״ בתפריט הימני במסך
 • בחרו את החשבון ממנו תרצו לבצע משיכה
 • בחרו את הסכום למשיכה
 • עם קבלת בקשת המשיכה המערכת תממן מחדש את ההלוואות הפעילות ותעביר את הכסף לחשבון הבנק המשויך לחשבון המשקיע שלכם ב-טריא

חשוב לדעת!

 • המערכת תציג את הסכום המקסימלי הפנוי לבקשת משיכה
 • אם קיימת בקשת משיכה פתוחה, לא ניתן לבצע בקשת משיכה נוספת. במידה וברצונכם לשנות את סכום בקשת המשיכה או להוסיף בקשה חדשה, יש לפנות ל- support@tarya.co.il או לפתוח פנייה באמצעות האתר

מה קורה עם תיק ההשקעות שלי בזמן הקורונה?

לאור האירועים הכלכליים הגלובליים המושפעים מהתפרצות נגיף הקורונה, אנו רואים חשיבות גבוהה בעדכון המשקיעים שלנו.

תיק ההשקעות של טריא ממשיך לייצר תשואה חיובית גם כשהשווקים סוערים. כיום, 95% מהתיק של טריא מגובה בטוחות, כאשר 85% מהתיק מכיל בטוחות נדל"ן עם ממוצע של כ- 60% LTV ועם שעבוד ראשון ויחיד על הנכס.

אנו מזמינים אתכם לקרוא את הניתוח המלא בלינק.

למי אני מלווה כסף?

טריא מעצבת מחדש את עולם הבנקאות באמצעות פלטפורמת ייחודית להשקעות אלטרנטיביות, המספקת פתרונות פיננסיים בהתאמה אישית לסוגים רבים של לווים. טריא פיתחה מודל עסקי ייחודי, מבוסס קהילות, המאפשר לנו לספק אשראי ללווים אשר מגיעים דרך מגוון רחב של עסקים אשר מעוניינים להעניק פתרונות פיננסיים ישירות ללקוחותיהם. רק לווים אשר עברו את תהליך החיתום המחמיר שלנו יוכלו לקחת הלוואה דרך הקהילה. מודל זה מאפשר לנו לתת אשראי ללווים מובחרים ואיכותיים – המשמעות של כך היא שתיק ההשקעות שלכם חשוף פחות לאיחור בתשלומי ההחזר ולאי-החזר פוטנציאלי.

להלן כמה מהסיבות לכך שלווים בוחרים בטריא:

 • זה מאוד נוח – ניתן לקבל מימון ישירות בנקודת המכירה ואפילו מהבית
 • זה מהיר – תוך 30 שניות ניתן לדעת אם אתם עומדים בסטנדרטים הנוקשים של תהליך החיתום שלנו
 • זה מותאם אישית – על ידי ניתוח נתוני המשתמש, אנחנו יוכלים להציע פתרונות חכמים ומודולריים אשר עונים על הצרכים המדויקים של הלווים
 • שקיפות מלאה – הלווים תמיד יודעים כמה ריבית הם עומדים לשלם על ההלוואה
 • אין עמלת פרעון מוקדם – גם אם לווים החזירו את ההלוואה טרם מועד סיום תקופת ההלוואה, אין קנסות או עמלות.

כדי לקרוא עוד על סוגי ההלוואות ב-טריא לחץ כאן

היופי שבנזילות – כל מה שצריך לדעת על משיכת כסף מטריא

ב-טריא אנו יודעים שבחיים הכל דינאמי, וזו הסיבה שפיתחנו מנגנון מדהים המאפשר למשקיעים שלנו לקבל נזילות על כל הכסף הזמין בתיק ההשקעות שלהם. משמעות הדבר היא שאין תקופת "נעילה" לכסף – תוכלו לבצע משיכה מכספכם הזמין בכל עת שתזדקקו לו – הרי הכסף הוא שלכם.

היופי האמיתי נעוץ בעובדה שאין קנסות, אין עמלות משיכה מוקדמת ואין סנקציות.

איך זה עובד?

זה פשוט מאוד! ניתן לבצע משיכה מתוך האזור האישי. ברגע שנקבל את בקשת המשיכה, האלגוריתמים החכמים של טריא יבצעו מימון מחודש להלוואות בהן השקעתם, כלומר משקיעים אחרים יכנסו להלוואות בכדי להנזיל את הכסף שלכם. תהליך זה צפוי לארוך מספר ימי עסקים, תלוי בסכום המשיכה שלכם. במהלך עסקים כרגיל, תהליך זה צפוי לקחת בין 2-3 ימי עבודה, בתקופות לחוצות יותר התהליך יכול לקחת בין 7-10 ימי עבודה, ובתקופות משבר תתכן תקופת הנזלה ארוכה יותר בהתאם לזמינות משקיעים אחרים שמבקשים להשקיע. שימו לב כי במקרים מסוימים המשיכה תתבצע בכמה סיבובים. כלומר, ייתכן שתקבלו כמה הפקדות כסף לחשבון הבנק שלכם. אנו עושים זאת כדי שלא תצטרכו להמתין להנזלת מלוא הסכום שביקשתם.

חשוב לדעת! לא ניתן למשוך כסף מהלוואות שנמצאות בפיגור בהחזרים. במקרים אלה בקשת המשיכה תישאר תלויה ועומדת עד להחזרת הכסף מצד הלווה, וכאשר זה יקרה המערכת תעביר אליכם את הכסף באופן  אוטומטי. ניתן לקרוא
עוד על שיעור אי ההחזר בטבלה שנמצאת כאן
(יש לגלול למטה לחלק של ביצועי תיק ההלוואות)

כיצד לבצע בקשת משיכה מהחשבון שלי?

 • התחברו לאזור האישי שלכם
 • בחרו באופציה ״בקשת משיכה״ בתפריט הימני במסך
 • בחרו את החשבון ממנו תרצו לבצע משיכה
 • בחרו את הסכום למשיכה
 • עם קבלת בקשת המשיכה המערכת תממן מחדש את ההלוואות הפעילות ותעביר את הכסף לחשבון הבנק המשויך לחשבון המשקיע שלכם ב-טריא

חשוב לדעת!

 • המערכת תציג את הסכום המקסימלי הפנוי לבקשת משיכה
 • אם קיימת בקשת משיכה פתוחה, לא ניתן לבצע בקשת משיכה נוספת. במידה וברצונכם לשנות את סכום בקשת המשיכה או להוסיף בקשה חדשה, יש לפנות ל- support@tarya.co.il או לפתוח פנייה באמצעות האתר

האם אני מחויב בתשלום מס על הרווחים?

על פי החוק, עליכם לשלם מס על כל הרווחים  שההשקעה הניבה. מה שהופך את טריא למיוחדת כל כך הוא שתשלמו רק מס  של 15% במקום 25% משום שהריבית על ההלוואות היא ריבית קבועה. בנוסף ליתרון של שיעור מס מופחת, משקיעי טריא אינם משלמים מס על הריבית שהורווחה ברוטו אלא רק על הריבית נטו. כלומר, תשלום המס מתבצע על הסכום שנותר לאחר ניכוי העמלה. במילים אחרות – אתם משלמים פחות מס.

כמה דברים שכדאי לדעת על המס:

 • ניכוי מס במקור – המס מנוכה מכל ריבית שמתקבלת בחשבון טריא שלכם.
 • אם יש בידכם אישור לפטור של ניכוי מס במקור על הכנסות מריבית, יש לשלוח אותו ל-טריא בדוא״ל לכתובת support@tarya.co.il

מידע נוסף ניתן למצוא בלינקים הבאים:
https://www.misim.gov.il/tmmisuyweb/frmShowLinkedAbs.aspx?num=20150051
https://www.טריא.co.il/images/tax_letter_2017.pdf

כיצד אוכל לראות את כל ההפקדות והמשיכות שביצעתי, ולעקוב אחרי ביצועי תיק ההשקעה?

בכל רגע נתון, משקיעים יכולים להתחבר לאיזור האישי שלהם באתר של טריא, אשר מוגן באמצעות סיסמא.

באזור האישי ניתן:

 • לראות את כל ההפקדות והמשיכות
 • פירוט של ההלוואות בהן אתה מושקע בחלוקה לפי פלחי שוק.
 • ביצועי תיק ההשקעות שלך בזמן אמת

בנוסף לגישה 24/7, טריא שולחת דוח השקעות חודשי באמצעות דואר אלקטרוני לבעל חשבון המשקיע הרשום.

האם ההשקעה שלי מפוזרת בין מספר הלוואות?

בהחלט, כן. בעולם של היום, זמן שווה כסף. הצוות בטריא מבין זאת ולכן השקענו מאמץ משמעותי לטובת פיתוח האלגוריתמים המתוחכמים ביותר אשר יגרמו לכסף שלכם לעבוד מהר ככל האפשר, עם כמה שפחות סיכון. להלן מספר דרכים בהן אנו מבטיחים השקעה מהירה ופיזור מתמשך של ההשקעה שלכם:

 • פיזור השקעות מהיר – אלגוריתמים ייעודיים מתחילים לפזר את ההשקעה באופן מיידי בין מאות הלוואות שונות, על סמך פרופיל ההשקעה שבחרתם.
 • פיזור מתמשך – ככל שיותר הלוואות העומדת בקריטריוני ההשקעה שלכם נכנסות למערכת – כך אנו מצמצמים את הסיכון על ידי המשך פיזור ההשקעה לכמה שיותר הלוואות.

טוב לדעת:

אנו לוקחים את משימת פיזור ההשקעה ברצינות רבה , לשם כך יצרנו קרן הגנה ייחודית – SAFE 200 , שירות חינמי הזמין לכל המשקיעים שלנו. קרן ההגנה SAFE 200  מבטחת באופן אוטומטי כל חשיפה אפשרית להלוואות בפיגור בהן אתם מושקעים, אם ההשקעה בהלוואה בודדת בתיק עולה על 0.5% מסך תיק ההשקעות (כאשר ללווה יש מספר הלוואות בטריא, החישוב יהיה לפי לווה). קראו עוד על קרנות ההגנה שלנו כאן.

עברו 3 ימי עסקים, ועדיין אין לי אישור מטריא – מה עכשיו?

אם לא קיבלתם אישור הפקדה מטריא – התחברו לאזור האישי שלכם בטריא על מנת לוודא אם הכסף התקבל או לא. אם סכום ההפקדה אינו מוצג באזור האישי, צרו קשר עם שירות הלקוחות.

נא לא לשכוח לציין את הפרטים הבאים:

 • שם פרטי + שם משפחה + דוא"ל ממנו נרשמת לשירות / מספר נייד שסיפקת ברישום
 • פרטי ההעברה (סכום ההעברה, תאריך ההעברה, מספר האסמכתא)
 • במידת האפשר, יש לצרף עותק של אישור ההעברה

הסיבה העיקרית לעיכוב בהקצאת הכספים היא קושי בזיהוי מקור הכסף – לכן, דאגו תמיד לבצע העברה מחשבון הבנק המשויך לחשבון המשקיע או אחד מחשבונות המשנה שלכם בטריא.

האם ניתן לפתוח חשבון לילדים או לקרובים?

בהחלט כן! חשבונות משנה, או כפי שאנו מכנים אותם – ZONES, יכולים להיפתח עבור כל צד שלישי, בין אם אלו הילדים שלך או אפילו הנכדים שלכם. זכרו כי ZONES הם למעשה חשבונות משנה המנוהלים תחתיכם כבעלי החשבון הראשי. המשמעות של כך היא שהכסף שייך באופן חוקי לכם כבעלי החשבון ורק אתם יכולים להגיש בקשת משיכה.

כדי לפתוח ZONE לילדים שלכם היכנסו לאזור האישי שלכם.

ביצועי תיק ההלוואות

הנתונים בטבלה משקפים את שיעור האשראי שלא נפרע בכל אחת מרמות הדירוג במודל להערכת סיכויי הפירעון בטריא, על פי הנתונים בשנתיים האחרונות. כל בקשת הלוואה בטריא עוברת תהליך חיתום שמטרתו לזהות את הסיכון הגלום בהלוואה, לדרג אותה ובהתאם לקבוע את אחוז הריבית בהלוואה. הנתונים בטבלה אינם כוללים את ההחזרים שמקבלים מלווים ממנגנון ההגנה בטריא, מימוש בטחונות או כספים המתקבלים כתוצאה מריבית פיגורים שנגבים מלווים שמפגרים בתשלום החזרי ההלוואות, ולכן מבחינת המלווה, שיעורי הפיגור הם למעשה נמוכים מהמצויין בטבלה.
בבואך לבחור את העדפות ההשקעה שלך, שים לב לסיכון המגולם בדירוג. ככל שהדירוג הניתן גבוה יותר (AA) הריבית להלוואה תהיה נמוכה יותר, וזאת משום שהלווה אמין יותר והסיכון לחדלות פרעון נמוך יותר. דירוג נמוך (BB) משמעותו ריבית גבוהה בגלל סיכון גבוה יותר לאי תשלום. כמובן שגם לאחר שבחרת פרופיל סיכון מסויים, ניתן בכל עת לשנות את הפרופיל כך שיתאים לרמת הסיכון שברצונך לבחור.

ניתן לצפות בטבלה כאן  (יש לגלול למטה)

מה קורה אם לווה לא מחזיר את ההלוואה בה השקעתי?

לטריא יש מחויבות ראשונית, עיקרית ובלתי מתפשרת כלפי משקיעיה. החוק מאפשר לטריא להפעיל את כל האמצעים הרלוונטיים לגביית חובות. לפיכך, כל מי שנמנע מפירעון הלוואות או שהתנהלותו גורמת לאובדן אמון ב-טריא ובקהילה הפיננסית, צפוי לסנקציות שונות:

 • לווים שנמצאים בפיגור החזרים ידווחו ישירות לבנק ישראל, בהתאם לחוק נתוני האשראי.
 • טריא תעשה שימוש בכל כלי משפטי העומד לרשותה בכדי לגבות את החוב, לרבות הצבת עיקול על חשבונות הבנק או המשכורת של הלווים, הוצאת צו מניעת יציאה מהארץ, הגבלת השימוש בכרטיסי אשראי, אי חידוש רישיון הנהיגה, ועד תהליכי הוצאה לפועל.
 • אם אנו נאלצים להתחיל בהליכי גבייה, הלווים יחויבו בריבית פיגורים כקבוע בחוק. ריבית זו מועברת כולה למשקיעי טריא.

מדוע מספר ההלוואות הפעילות שלי משתנה כל הזמן?

להלן הסיבות העיקריות שמספר ההלוואות משתנה:

 • פיזור רציף של ההשקעה – האלגוריתמים הייעודיים של טריא פועלים כל הזמן לצמצם את החשיפה שלכם להלוואה בודדת, ומפזרות את ההשקעה באופן רציף ככל האפשר כאשר עוד ועוד הלוואות התואמות לקריטריונים נכנסות למערכת. ככל שנפזר את ההשקעה יותר – כך תראו יותר הלוואות בדו"ח שלכם.
 • סוכן השקעה חוזרת אוטומטי – אם הפעלתם את הסוכן האוטומטי בחשבונכם, ההחזרים והריבית שהרווחתם מהלוואות שוטפות יושקעו באופן אוטומטי בהלוואות חדשות, מה שמאפשר לכם לייצר רווחים נוספים מריבית דריבית.

מהדוח שלי אני רואה שהשקעתי סכום גדול בחלק מההלוואות, האם זה תקין?

כן, זה תקין. יתכנו פעמים שבהן יושקע סכום גדול בהלוואה בודדת. האלגוריתמים הייעודיים של טריא פועלים ללא הפסקה להפחתת החשיפה שלכם להלוואה בודדת, תוך פיזור רציף של ההשקעה לכמה שיותר הלוואות. עם הזמן הסכום שלכם לכל הלוואה יקטן בהתאם. המטרה הראשונית היא הקצאת כל כספכם להלוואות כדי שתתחילו לצבור ריבית על ההשקעה, לאחר מכן המערכת בצורה אוטומטית מרדדת את ההשקעה (מפזרת בין עוד הלוואות).

טוב לדעת:
ניתן לשנות את סכום ההשקעה המקסימלי להלוואה בודדת, באמצעות הגדרות ההשקעה בחשבונכם.
(יש לקחת בחשבון כי שינוי זה יכול לגרום להאטה בקצב הפיזור של הכספים הפנוים בהתאם לצרכי המערכת)

האם משקיעים בסכום השקעה גבוה יחסי מקבלים עדיפות על פני השאר?

ממש לא! המטרה העיקרית של טריא היא להבטיח שכל אחד ואחת יוכלו להיות משקיעים ללא תלות וקשר לסכום ההשקעה שלהם. כל המשקיעים שלנו זוכים ליחס הוגן ושוויוני, בשקיפות וללא הבדל. כל משקיע יקבל את אותה הריבית וישלם את אותה העמלה. העובדה כי משקיע מסוים משקיע סכום נמוך יותר ממשקיע אחר היא לא רלוונטית ולא משפיעה על ביצועי התיק.

עזבונותיו של המנוח ומשיכת כספיו של משקיע שנפטר

במקרה בו משקיע נפטר, הכסף בחשבון המשקיע שלו בטריא יהווה חלק מהנכסים בעיזבונו. לכן, משיכת הכסף מחשבונו בטריא יכולה להתבצע על ידי בקשת היורשים החוקיים, על פי צו ירושה או על פי צוואה.
אם מונה מנהל עיזבון – על פי הצו שקיבל מנהל העיזבון.
לכל עזרה בעניין זה, שלחו לנו דוא"ל לכתובת support@tarya.co.il

מהן קרנות ההגנה SAFE 200/ SAFE 500?

על מנת להגן על המשקיעים ולהגביל חשיפה להפסדים טריא פועלת לפזר את ההשקעה בין כמה שיותר הלוואות.
הגנה נוספת על כספי המשקיעים נעשית באמצעות מנגנוני הגנה, במסגרתם טריא לוקחת על עצמה לרכוש חלק מקרן ההלוואה שבפיגור.
איך זה נעשה?

הפעלת מנגנון SAFE 200

על כל חשיפה בהלוואה מסויימת הנמצאת בפיגור מעל 60 יום ומעל ל-50 ש"ח להלוואה, טריא תרכוש את החלק שבפיגור מעל ל-0.5% מסך שווי התיק.
לדוגמא, אם ישנם פיגורים בהלוואה מסוימת וחשיפת המשקיע להלוואה היא בגובה 0.7% מהתיק, טריא תרכוש את החלק מעל ל-0.5% שנחשף, כלומר במקרה זה 0.7-0.5=0.2%
קרן ההגנה SAFE 200 היא למעשה אחריות המוצר של המערכת כלפי המשקיעים שלה.

התשלום בגין הרכישה ישולם כל חודש במשך יתרת תקופת ההלוואה הרלבנטית, כך שיתרת הקרן של המשקיע תופחת לאורך התקופה. במקרים שתקופת יתרת ההלוואה היא פחות משנה, תשלומי קרן ההגנה ישולמו למשך תקופה של שנה.
מובהר שבמקרה של הנזלת התיק, ישולם התשלום האמור רק עד מועד ההנזלה ולא לאחר מכן, ובלבד שמדובר במקרה שהמלווה בחר בהנזלת התיק תוך חישוב של הפחתת ערך.

SAFE 200 ניתן ללא עלות לכלל המשקיעים, והרכישה נעשית באופן אוטומטי.

 

הפעלת מנגנון SAFE 500
SAFE 500 עובדת על אותם העקרונות, אך עם סף של 0.2% מסך התיק להבדיל מ-0.5%, ומוסיפה שכבת הגנה נוספת למשקיעים שמעדיפים עוד יותר להימנע מסיכון. קרן SAFE 500 היא שירות הניתן בתשלום, עבורו נגבית עמלה כפי שמופיעה בטבלה למטה.
העמלה תיגבה רק עבור הלוואות בהן החשיפה גבוהה מ-0.2% מסך שווי התיק, והעמלה נגבית באופן אוטומטי מהרווח החודשי של המשקיע.

טוב לדעת:
במקרה של לווה עם מספר הלוואות פעילות, טריא תפעיל את ההגנה הרלוונטית על שקלול כל ההלוואות בפיגור של אותו לווה.

פירוט העמלות שמשקיע משלם החל מה- 1.1.2021במקרה של הצטרפות ל-SAFE 500:

עד 12 חודשים עד 24 חודשים עד 36 חודשים עד 48 חודשים עד 240 חודשים
 

 דירוג  AA
0% 0% 0% 0.18% 0.18%
 

 דירוג   A
0.27% 0.36% 0.41% 0.50% 0.50%
 

 דירוג  AB
0.59% 0.63% 0.68% 0.72% 0.72%
 

 דירוג  BB
0.72% 0.81% 0.90% 0.99% 0.99%

 

 

האם ניתן לשנות את פרופיל תיק ההשקעות שלי לאחר שנבחר?

בהחלט! אתם יכולים לשנות פרופיל תיק ההשקעות בכל עת שתרצו, פשוט התחברו לאזור האישי ועדכנו פרופיל. לחלופין, תוכלו לנסות יותר מפרופיל השקעות אחד בו-זמנית, פשוט המשיכו אל ה-zones כדי לגלות עוד.

טוב לדעת:

 • פרופיל ההשקעות ששונה לאחרונה יופעל רק על השקעות חדשות שהופקדו מאותו רגע בחשבון המשקיע שלכם בטריא, הוא אינו משפיע רטרואקטיבית על תיק ההשקעות הקיים.
 • רווחים מהלוואות קודמות יוקצו להלוואות שמתאימות לפרופיל ההשקעה החדש שנבחר.
 • כל שינוי ידני בהעדפות ההשקעה מבטל את פרופיל ברירת המחדל שנבחר.
 • סביר להניח שפרופילי השקעות שנבנו ידנית (ולא נבחרו מתוך ארבעת המוגדרים מראש) ישפיעו על שיעור הפיזור של הכסף שלכם, כלומר ייתכן שייקח לנו מעט יותר זמן להשקיע את כספכם בהלוואות.

מדוע הבטוחות רשומות על שם טריא, ואיך אדע שבמקרה שנדרש מימוש של הבטוחה אני אקבל את כספי בחזרה?

לפי החוק, המשקיעים והלווים נשארים אנונימיים זה לזה ורק מפעיל הפלטפורמה יודע את זהות שני הצדדים. לפיכך, רישום בטוחות על שם המשקיע אינו אפשרי, ולכן רישום הבטוחה ע"ש טריא היא בעצם לטובת המשקיעים.
כמפעילת הפלטפורמה, מחויבת טריא לפי החוק לגבות את החזרי ההלוואות, ולהפעיל הליכי גבייה במקרה של אי החזר הלוואה. מימוש הבטוחה הוא חלק מתהליך הגבייה וטריא אחראית גם על כך. יתרה מכך, לפי החוק חלה על טריא החובה כלפי המשקיעים להעביר אליהם את כספי מימוש הבטוחות, בדיוק כשם שהיא מעבירה למשקיעים את החזרי ההלוואות שהיא גובה מלווים.

כיצד לשנות בקשת משיכה קיימת?

אם הגשתם בקשת משיכה ואתם מעוניינים לשנות את סכום המשיכה או לבטל את הבקשה, אנא פנו לשירות הלקוחות שלנו בכתובת support@tarya.co.il או שלחו פנייה באמצעות האתר

מהו משך זמן ההלוואות שאני מושקע בהן?

יש לנו מגוון רחב של סוגי הלוואות בפלטפורמה, המתפרסות על פני תקופות זמן שונות – משלושה חודשים עד 30 שנה.

האם יש תקופת נעילה על הכסף שלי או שהפלטפורמה נזילה?

נתחיל עם העובדה החשובה ביותר – בטריא אין תקופת נעילה על הכסף שלכם. אנו מאמינים כי הכסף שאתם משקיעים הוא הכסף שלכם, וכדאי שתהיה לכם גישה אליו כשתרצו. לפיכך, באפשרותכם לבצע משיכה של כספכם הזמין ישירות מהאזור האישי שלכם.

לחץ כאן למידע נוסף אודות משיכת כסף מהחשבון שלך ב-Tarya.

סוכן השקעה אוטומטי – מה זה ואיך זה עובד?

סוכן ההשקעה האוטומטי שלנו הוא יכולת מדהימה של המערכת המאפשרת למשקיעים להרוויח כסף על הכסף, כלומר להשקיע אוטומטית את ההחזרים והריבית החודשיים של הקרן בהלואוות חדשות בצורה אוטומטית.

איך זה עובד: בכל החזר הלוואה, הלווים מחזירים קרן + ריבית שמשוייכים לחשבון המלווה שלכם ביחס לגובה המימון שלכם באותה הלוואה. הפעלת הסוכן האוטומטי דואגת כי האלגוריתם המנהל את ההחזרים ישקיע מחדש את אותם ההחזרים בהלוואות חדשות שיכנסו למערכת. מנגנון זה מאפשר לכל הכסף שלכם לעבוד – להרוויח מהרווח שלך – בדיוק כמו ריבית דריבית.

אם סוכן ההשקעה האוטומטי לא פעיל בחשבונכם, החזרי הקרן והריבית ינוחו בשקט בחשבון שלכם בטריא ולא יצברו ריבית. במילים אחרות, אתם לא ממקסמים את פוטנציאל הרווח שלכם – מי באמת רוצה את זה?

שימו לב: כדי שסוכן ההשקעה האוטומטי יעבוד, עליו להיות מופעל. כדי לוודא זאת, פשוט היכנסו לאיזור האישי  כדי לוודא שהאופציה של השקעה אוטומטית פעילה.

טוב לדעת:

אין צורך להפסיק את פעולת סוכן ההשקעה האוטומטי על מנת להנזיל את הכסף בחשבון. באפשרותכם לבצע בקשת משיכה באיזור האישי ולהשאיר את הסוכן פעיל.

שאלות נוספות